Hakkımızda

 

        Uzun yılların tecrübesiyle çeşitli firmalarda sizlere hizmet veren personelimiz, yeni görüşlerin yer aldığı bir proje doğrultusunda bir çok yeniliği benimseyerek SUNAR GIDA çatısı altında bir araya gelmiştir.

 

        Sunar Turizm ve Gıda Hizmetleri A.Ş. bir ASMAR HOLDİNG kuruluşudur. Asmar Holding bünyesinde Aslan Denizcilik, Gürsan Demir Çelik San.Tic.AŞ. Aslan Gayrimenkul, İştirakçi firmalarımız MARDAŞ, MARDENİZ ve KARDENİZ bulunmaktadır.

 

        Sunar Gıda olarak Trakya'da, Marmaracık Beldesinde 1200 m² açıkalan üzerine kurulu 1100 m² kapalı alana sahip iki ayrı üniteden oluşan son derece hijyenik ve modern tesisimizle hizmet vermekteyiz.

 

        Ayrıca Çerkezköy'deki üretim tesisimiz 1200 m² kapalı alanı ve her türlü teknolojik donanımı ile faaliyetine devam etmektedir.

 

       Son olarak yaklaşık 1800 m² üretim alanında profesyonelce tasarlanmış ve hayata geçirilmiş olan Gebze Sunar Mutfağı hammadde girişi ile depolama (8 adeti +4 Derece yaklaşık 300 m² Soğuk oda – 3 adeti – 18 derin dondurucu yaklaşık 50 m² olmak üzere toplam 11 adet soğuk ünite) – Hazırlık – Pişirme – Porsiyonlama – Sevkiyat Bölümü ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye 2013 Ağustos ayı itibari ile başlamış bulunmaktadır.

© 2011-2015, Sunar Turizm ve Gıda Hizmetleri A.Ş. - Tüm hakları saklıdır. Sunar Turizm ve Gıda Hizmetleri A.Ş.