Hizmetlerimiz

Özel günlerinizde seçkin bir atmosferi yaratacak servisimizle her türlü piknik, davet, kokteyl, toplantı-seminer yemekleri ve eğlence organizasyonları benzeri hizmetlerinizde yanınızdayız.

İstekleriniz doğrultusunda uzmanlarımızca hazırlanan özel mönüler, eğitimli kadromuz ve seyyar ekipmanlarımızla size ve misafirlerinize şölen tadında zamanlar sunmaktan gurur duyarız.

Taşıma Yemek Hizmetleri

Taşıma yemek hizmeti; talep edilen çeşit doğrultusunda hazırladığımız menülerimizi müşterilerimizin yemek servisine uygun mutfak koşullarında sunmuş olduğumuz bir hizmettir.


Yerinde Yemek Üretimi

Yerinde yemek hizmeti ile müşteri lokasyonunda uygun üretim şartlarının sağlandığı mutfakta profosyonel personel kadrosuyla kaliteli ve hijyenik üretimi müşteri bünyesinde sunarak lezzeti maksimum yaşamanızı sağlıyoruz.


Piknik Organizasyonları

Çalışanlarınıza özel alanlarda, firma bahçesinde profesyonel ekibimiz özel seçkin menüler hazırlayarak şölen tadında keyifli zaman geçirmelerini sağlıyoruz.


Kurumsal

Toplantı yemekleriniz, özel menü talepleriniz beklentilerinize uygun zengin menü seçeneklerini sizlerin seçimleriyle oluşturarak kaliteli ve güler yüzlü hizmeti sunuyoruz.


Organizasyonlar

Mutfaklarınızda firmamıza özel menülerimizle harmanladığımız yemeklerimizi çeşitli aktivitelerle zenginleştirerek memnuniyetinizi arttıracak hizmeti sizlere sunuyoruz.